rzęsy

Piękne rzęsy dla każdego

Mówi się, że oczy są zwierciadłem duszy, mówią bardzo wiele o naszej osobowości, uczuciach, doznaniach. Z całą pewnością fascynują one swoją głębią, lecz nie tylko ich tafla i kolor przyciąga uwagę innych. Oczy to element, na który w pierwszej kolejności zwraca się uwagę, dlatego warto zadbać, aby zawsze wyglądały one po prostu pięknie. Niestety natura nie zawsze wyposaża nas szczodrze. Często za pomocą kosmetyków samodzielnie musimy zadbać o nasze oczy. Jak to zrobić? Aby upięknić oczy z całą pewnością warto zadbać o rzęsy. To świetna propozycja, aby kusić i przyciągać spojrzeniem.

Jak zadbać o wygląd rzęs?

Należy również pamiętać o ich nieodłącznej części, czyli ciemniej obramówce w postaci włosków. Praktycznie każda kobieta marzy o pięknych, długich i ciemnych rzęsach. Niestety nie każda z nas została obdarzona wyjątkowym wachlarzem wokół oczu. Co więc możemy zrobić, żeby pomóc naturze i sprawić, by nasze rzęsy były bardziej okazałe i spektakularne? W takim wypadku możemy udać się do apteki i zastosować gotowe serum, które często możemy dostać w formie tuszu ze szczoteczką. Odżywi ono nasze rzęsy i sprawi, że nasze włoski nabiorą lepszego wyglądu oraz kondycji. Zawarte w takich specyfikach składniki odżywcze będą zbawieniem dla rzęs. Gotowe odżywki są łatwo dostępne w aptekach oraz drogeriach oraz można z nich wybrać te, które będą spełniały nasze poszczególne potrzeby, takie jak pogrubienie czy wydłużenie.

Warto również pamiętać o niezawodnym sposobie znanym już naszym babciom- olejku rycynowym. Taka inwestycja to dosłownie grosze, a ten specyfik widocznie wydłuży nasze rzęsy. Jednak przede wszystkim należy pamiętać o regularności w stosowaniu. Codziennie przed snem wcieramy olejek w linię rzęs, zarówno tych górnych, jak i dolnych. Jeśli nie pomogą sposoby na odżywienie naszych naturalnych włosków, można zastanowić się nad kosmetycznym poprawieniem naszej urody i zafundować sobie rzęsy ,które zrobi nam profesjonalistka w salonie. Takie włoski doklejane do naszej powieki mogą utrzymywać się około miesiąca, później można uzupełnić te, które już wypadły. Taka ozdoba naszych oczu nie będzie wymagała tuszu do rzęs i da nam spektakularny wygląd w każdej sytuacji, nawet na basenie.

Dodaj komentarz