Najlepsza pora na seks

Najlepsza pora na seks

Mówi się, że tak naprawdę każda pora na stosunek z partnerem jest dobra. Nie jest to jednak w żaden sposób prawda, ponieważ seks ma również swoje pory, kiedy smakuje nam o wiele lepiej. Na pewno dla porównania najgorszą porą na odbycie stosunku jest czas tak zwanego przedwiośnia, które zaczyna się od końca lutego, a trwa do początków marca. Wtedy tak naprawdę organizm człowieka budzi się z takiego letargu i potrzebna jest nam chwila przerwy, zanim dojdzie do właściwej samoregulacji, która jak się okazuje, jest bardzo istotna, zwłaszcza jeśli chcemy przeżyć dobry seks.

Chodzi tu przede wszystkim o letarg, który może nas męczyć i jeśli chcemy coś z tym zrobić, to musimy przełamać taką hibernację, aby powrócić aktywnie do życia seksualnego. Dawniej faktycznie zalecana była taka przerwa, ponieważ człowiek walczył o przeżycie w trudnych warunkach. To właśnie dlatego dodatkowe aktywności fizyczne w tym sam seks, były w pewien sposób zaniechane, teraz jednak nie ma takiej konieczności, a mimo to dawne ograniczenia nie są przez nas zapomniane.

Rozbudzić pożądanie

Przede wszystkim nie należy obawiać się takiego stanu rzeczy, ponieważ w dowolnej chwili, możemy przecież rozbudzić nasze uśpione libido, panie podobnie jak panowie, na pewno znajdą na to jakiś uniwersalny sposób. Tutaj na pewno w grę wchodzą różnego rodzaju olejki eteryczne czy też inne formy pobudzenia zmysłów. Jak się okazuje tego typu działania, faktycznie mogą odnieść pożądany skutek, co doprowadzi do przebudzenia zmysłów i  na pewno zakończy się finalnie aktem seksualnym. Oczywiście to tylko jeden z wielu sposobów, które mogą pozwolić nam osiągnąć taki stan rzeczy. Warto uzbroić się w cierpliwość, ponieważ w takich wypadkach jest ona bardzo ważna.

Pobudzenie i rozbudzenie – kiedy najlepiej uprawiać seks?

Jeśli uda nam się przywrócić seksualną aktywność, to możemy być pewni, że w okres wiosenny, wejdziemy już zupełnie z nowym podejście do życia i o wiele bardziej chętni na wszystko. W ten sposób wszystkie ograniczenia znikają, a my jako ludzie możemy cieszyć się naprawdę udanym życiem. Takie podejście wydaje się bardzo rozsądną sprawą i co najważniejsze, ma to przełożenie na dalsze życie. Trzeba przyznać, że im cieplejsze stopy u kobiety, tym o wiele większa szansa na to, że uda im się przeżyć orgazm. Odpowiednio dobrane skarpety mogą być również bardzo podniecające, co w szczególności pozwoli tylko i wyłącznie na zwiększenie emocji, jakie z tego wynikają. Na pewno panowie mimo wszystko powinni ściągać skarpety, ponieważ takie dodatkowe podniecenie działa jedynie w przypadku kobiet i nie wolno o tym zapominać.

Dodaj komentarz