Gdy seks nie cieszy. Co to jest cytrynian sildenafilu?

Gdy seks nie cieszy. Co to jest cytrynian sildenafilu?

Wraz z upływem lat czy też na skutek innych przyczyn, sprawność seksualna mężczyzn ulega obniżeniu. W tej sytuacji wielu mężczyzn się poddaje bez walki. Dzisiaj z taką sytuacją mamy coraz częściej do czynienia. Z drugiej strony na rynku mamy dostęp do coraz skuteczniejszych leków. Nie można nie wskazać na leki, w których jako substancję czynną, użyto cytrynian sildenafiliu. Substancja, która była znana z procesu leczenia nadciśnienia płucnego, stała się lekiem cenionym przez mężczyzn. Wszystko przez to, że wpływa ona na podniesienie sprawności seksualnej.

Co i jak przyjmować?

Cytrynian sildenafilu to substancja, która nie występuje w aptekach, jako osobny produkt. Jest ona substancją czynną w różnych lekach. Dla przykładu możemy wskazać na Kamagrę, Cenforce oraz Viagrę. Każdy z tych leków ma oczywiście pewne odrębne zasady jego przyjmowania. Do tego, zatem należy się bezwzględnie zastosować. Lek z zawartością sildenafilu należy przyjmować na około godzinę przed planowanym stosunkiem i nie powinno się go łączyć z alkoholem oraz posiłkiem. Działanie leku utrzymuje się, co najmniej kilka godzin w zależności od leku, po który sięgnęliśmy.

Działanie cytrynianu sildenafilu

Skoro wspomniano o sposobie przyjmowania, to nie można nie wskazać także na konkretne efekty możliwe do uzyskania. Są to:

  • znacznie dłuższy stosunek,
  • większy wzwód,
  • lepsza erekcja,
  • pełne zadowolenie ze stosunku,
  • swoboda w łóżku podczas stosunku,

Działanie substancji czynnej sprowadza się do zwiększenia napływu krwi do ciał jamistych prącia. Tenże efekt pozwala właśnie na zwiększenie wzwodu, na utrzymanie członka we wzwodzie przez dłuższy czas. Nie można oczywiście utożsamiać działania cytrynianu sildenafilu z jakąś magią. Nie ma w tym nic magicznego. Tym samym jeśli nie ma elementu podniecenia, to nie można także liczyć na udany stosunek seksualny. Jednocześnie też jeśli problemy ze potencją leżą po stronie ukrytej choroby, to również trudno jest uzyskać pełne zadowolenie. Niemniej jednak warto się wspomagać lekami, które zawierają w sobie cytrynian sildenafilu.

Dodaj komentarz