Panie kochają zakupy

Nie znajdziemy dzisiaj kobiety, która powiedziała by nie w sklepie. Chodzi tu przede wszystkim o to, że współczesne panie, to prawdziwe zakupoholiczki. Nie ma w tej wypowiedzi nawet cienia przesady, panie po prostu nie mogą żyć bez mniejszych, lub większych zakupów, co panowie bardzo często traktują jako prawdziwą zmorę. Należy brać pod uwagę fakt, że panowie nie przepadają za zakupami, ale często są zmuszeni iść z żoną, po to aby pomóc jej w odpowiednim wyborze. Dla prawdziwego faceta, taki stan rzeczy, jest naprawdę męczący, ale kobieta czuje się w takim środowisku zakupowym, jak ryba w wodzie. Panie są w stanie wykupić wszystko, co tylko im się podoba. Oczywiście cena ma jakieś znaczenie, ale w końcu od czego są panowie, którzy bardzo chętnie kupują żonie różne drobiazgi. Panie potrafią wyciągnąć od swojego faceta ostatni grosz, dlatego nic dziwnego, że panowie szukają odpowiedniej wymówki, aby wymigać się od zakupów.

Na czym polega zakupoholizm

Tego typu problem, może być traktowany podobnie jak uzależnienie od zakupów. Tak naprawdę jest to groźny stan, ale jeśli kobieta potrafi się kontrolować, to na pewno zakupoholizm, nie jest tak szkodliwy w normalnym życiu. Panie kochają zakupy i nie można je za to winić. Wiele kobiet uważa tego typu rzeczy, za hobby i nie trudno się z tym nie zgodzić. Panie po prostu żyją zakupami i nic dziwnego, że bardzo często wybierają się na zakupy z koleżanką czy z kimś z rodziny, kto po prostu doceni ich poświęcenie. Tak zakupoholizm to we współczesnym świecie, nic innego, jak wolny tryb życia, który kobieta planuje w taki sposób, aby znaleźć jak najwięcej wolnego czasu na zakupy.

Takie życie

Nie ma w tym nic złego, taki stan nie jest wcale problemem, jeśli kobieta posiada jakieś ograniczenia. Panowie mogą więc odetchnąć z ulgą, ponieważ nie wszystkie panie, muszą od razu wracać z pustym portfelem. Dojrzałe kobiety lubią zakupy, ale mimo wszystko wiedzą gdzie należy się zatrzymać i przez to partnerzy nie muszą się o takie panie martwić. Gorzej jest z młodszymi dziewczynami, które tak naprawdę nie mają umiaru w tym co robią. To właśnie wtedy rodzi się prawdziwy problem, który może okazać się bardzo trudną do pokonania przeszkodą.

 

Kiedy zakupy stają się problemem

Prawdziwe kobiety uzależnione od zakupów, powinny porozmawiać z odpowiednią osobą, ponieważ w niektórych przypadkach, jest to poważne zaburzenie, a nie coś co powinno się pochwalać. Oczywiście wiele zależy od samej sytuacji, dlatego warto przyglądać się kobiecie i patrzeć, czy to hobby nie staje się szkodliwe.

Dodaj komentarz